KÖZÖSSÉGI RENDEZVÉNYEK – ORAVECZ GYÖRGY

2015. október 15-én a TÁMOP 3.14C-14 pályázat keretében Oravecz György zongoraművésszel találkozhattak diákjaink.  A gyerekek kevés komolyzenét hallgatnak, talán csak az énekórákon, ezért nagyon örültünk, hogy élőben hallhatták, láthatták a gyerekek Oravecz úr zongorajátékát. A zeneművek között beszélgetett a közönséggel, és arra biztatta a diákokat, hogy tanuljanak hangszereken játszani, s ismerkedjenek meg a komolyzenével közelebbről.

Szarvas Roland: Nem játszom hangszeren,de van otthon gitárom, szeretnék megtanulni gitározni.

Vedres Dóra: Jó volt élőzenét hallani.

Hasulyó Eszter: A zongora a kedvenc hangszerem,a médiából ismertem Oravecz Györgyöt, örülök, hogy most már személyesen is találkoztunk.