TANÓRÁN KÍVÜLI SZABADTÉRI MOZGÁSOS TEVÉKENYSÉGEK – SZENTGYÖRGYI RÓMEÓ

2015. szeptember 30-án a TÁMOP 3.14C-14 pályázat keretében a harmadik szabadtéri mozgásos rendezvény alkalmával Szentgyörgyi Rómeót köszönthettük iskolánkban. Katus Attilához hasonlóan egy edzést és egy életmóddal kapcsolatos előadást tartott a közismert sportoló. Intézményünkben fontos nevelési elvnek tartjuk a mintaadást, ezért nem csak tanulóink, hanem a pedagógusok egy része is részt vett ezen a mozgásos programon. A hűvös, szeles időjárás miatt a tornateremben tartottuk ezt a programot.

 

Harsányi Boglárka: Szeretem a táncos mozgásformákat, érdekes gyakorlatokat végeztünk.

Lakatos Fanni: Osztályfőnökünkkel, Enikő nénivel tornáztuk végig az egy órát, nagyon jó volt.

Farkas Milán: Engem a végén kihívott Rómeó,egy egyensúlygyakorlatot mutattunk be, végül sikeresen.

TEICHMANN-TANÓRÁN KÍVÜLI-RÓMEÓ1 TEICHMANN-TANÓRÁN KÍVÜLI-RÓMEÓ2 TEICHMANN-TANÓRÁN KÍVÜLI-RÓMEÓ3 TEICHMANN-TANÓRÁN KÍVÜLI-RÓMEÓ4 TEICHMANN-TANÓRÁN KÍVÜLI-RÓMEÓ5 TEICHMANN-TANÓRÁN KÍVÜLI-RÓMEÓ6 TEICHMANN-TANÓRÁN KÍVÜLI-RÓMEÓ7