KÖZÖSSÉGI PROGRAM – ÉJJEL AZ OMNIBUSZ TETEJÉN, DR. SESZTÁK MIKLÓS MINISZTER ÚRRAL

Június 20-án kiemelt közösségi programra került sor: a pályázat mentorprogramjában résztvevő diákok Kisvárda városának múzeumi éjszakáján, Éjjel az Omnibusz tetején… címmel mutatkoztak be, a Rétközi Múzeumban. Az eseményen dr. Seszták Miklós nemzeti fejlesztési miniszter úr, valamint Leleszi Tibor, Kisvárda polgármestere is jelen volt, s a Várday István Könyvtár igazgatója mellett mindketten beszédet mondtak, a Weiner Leó Művészeti Iskola innovatív iskolai pályázatának tanárai és növendékei pedig közreműködtek. Az egy napra és egy éjszakára újra megjelenő Kisvárdai Lapokat rikkancsok ajánlották a nagyérdemű kisvárdi közönség figyelmébe.

 

seszták10 seszták8 seszták9seszták6

 

 

 

 

 

 

 

seszták5 seszták2 seszták3 seszták1